ВетАгро

Читайте статью "Перспективи покращення відтворення свинопоголів'я для сучасних свинокомплексів"

Приватне підприємство «ВетАгро» є провідною компанією в Західній Україні у сфері торгівлі ветеринарними препаратами, вакцинами, деззасобами,обладнанням для штучного осіменіння, інструментами та іншими товарами, які широко застосовуються у ветеринарній галузі України.

За 8 років праці на ринку ветеринарних препаратів, ми зарекомендували себе як стабільні та надійні партнери. Кваліфікованість, сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта, є основними пріоритетами нашої компанії.

Зараз на ринку України ми представляємо чешську сімейну компанію НЕМА, яка була заснована у 1920р і займалась виробництвом і поставками товарів для тваринництва у всі країни тодішнього економічного блоку. Зараз компанія НЕМА являється провідним виробником товарів для штучного осіменіння та зоотоехнії, а також вони являються новаторами у впровадженні внутріматочоного осіменіння так званої програми VIP (Veterіnary insamination program), яка себе дуже добре зарекомедувала у країнах ЄС. Для прикладу у Чехії 65 % господарст працюють за програмоюVIP.

Також ми являємось дистрибюторами Новозеландської компаніїї “ISL Animal Health”, яка являється лідером серед світових виробників інєкторів - автоматів , автоматів для зовнішніх обробок тварин, а також сиситем для орального задавання ліків.

Ми також надаємо такий сервіс як: проводимо аудит роботисвиноферми,аналізуємо вашу систему роботи і пропонуємо шляхи вирішення і покращення результатів роботи.Проводимо працю з людьми на фермі. Допомагаємо впровадити системну роботу по таких секціях:

  • станція хряків (відбір сперми, провірка якості сперми, осіменіння)
  • групові станки
  • індивідуальні станки
  • родильні станки
  • ремонтні групи тварин
  • робота з кондицією свиноматок

Будемо раді співпраці з вами!