Збільшуємо прибуток завдяки якісній системі напування!

Система напування часто складає лише невелику частину загальних інвестицій у новий пташник. Досвід компанії Impex показав, що цьому питанню зазвичай приділяють занадто мало уваги, і часом власниками порушуються правила й норми з метою трішки заощадити. І такий підхід має наслідки, адже неякісна система напування може призвести до серйозних проблем.

Виробництво клапанів для напування характеризується точністю, оскільки важливо, щоб вони повністю закривалися навіть після доволі тривалого використання й не створювали витоку. Недорогим клапанам часто не вистачає щільності, внаслідок чого вони починають підтікати й потребувати заміни. Окрім витрат на невиправдано високе споживання води, підтікання також стає причиною зволоження підстилки під лініями напування. Така волога підстилка може негативно впливати на здоров’я пташенят і, відповідно, на кінцеві результати виробництва. Наприкінці циклу це теж може мати фінансові наслідки. У результаті, кілька разів купується заміна для системи, а кінцева сума інвестицій набагато перевищує ту, яку б довелося витратити, якби систему високої якості обрали спочатку. Окрім неякісної системи напування, проблеми може спричинити й погана якість води. Зокрема, коли природне джерело використовується як водопровід, у воді можуть бути забруднювачі. Вони можуть потрапити в клапан і викликати закупорку або спричинити повне його закриття, утворюючи протікання. Також бактерії в цій брудній воді можуть значно вплинути на здоров’я пташенят, що зумовить збільшення використання антибіотиків та інших ліків. Використовуючи природне джерело, важливо регулярно робити проби води для вимірювання її якості, особливо в періоди сильних дощів або посухи. Ці погодні явища можуть мати значний вплив на склад води в природному джерелі. Окрім того, рекомендується встановлювати фільтри, щоб запобігти дії забруднювачів, які надходитимуть через систему напування, та регулярно обробляти воду відповідними бактерицидними засобами.

Impex (Барневельд, Нідерланди) – один з найбільших виробників клапанів у світі. Виробництво цих першокласних клапанів відбувається на власному заводі компанії, поблизу Франкфурта (Німеччина). Підходять до виробництва клапанів з обережністю, перевіряючи точним вимірювальним обладнанням. Кожен компонент клапана повертають, висвердлюють і вимірюють з точністю до 0,005 мм. Щоб поліпшити витрату води, всі металеві деталі ретельно очищають від залишків бурового масла перед тим, як перейти до монтажних ліній. Ця частина заводу складається зі спеціально розроблених точних роботів, які захищають кожну деталь від пошкодження під час складання. Окрім виробничого відділу, на заводі працює ультрасучасний центр випробувань та досліджень.

Детальніше про обладнання для напування, про правильне постачання води та компанію Impex зокрема на сайті журналу в матеріалах наших партнерів.