Закваски: у чому різниця?

Неможливо переоцінити важливість процесу заготівлі кормів. І це не дивно: як закладеш корми (силос, сінаж, сіно, солому), так і будеш годувати весь рік.

За сезон 2019 року представникам компанії Biomin вдалося обстежити близько 500 силосів та сінажів (ями, кургани, рукави, тюки) як під час заготівлі, так і в період згодовування. Проводилось органолептичне (колір, запах, структурність, щільність), технологічне (відсутність повітряних карманів, пігментних зон, використання плівок та притиснення), інструментальне (вимірювання вологості, температури, рН) та лабораторне (наявність дріжджів, плісняви, БГКП, сальмонели, клостридії, афлатоксину, Т-2, ДОН, зеараленону, фумонізину, охратоксину, поживність) обстеження. Мета спостереження – довести різницю впливу різних інокулянтів (заквасок) на процеси консервації (первинної ферментації) та збереження під час згодовування (аеробну стабільність). У фокус спостереження потрапили об’єкти з різними кліматичними умовами, вмістом сухої речовини, культурами, фазами стиглості та висотою зрізу, різними типами кормозбиральної та трамбувальної техніки, транспортом та типом зберігання). Об’єкти, на яких повністю нехтували технологією заготівлі, до уваги не бралися.

Продукти компанії BIOMIN (Австрія) серії BioStabil® призначені для сінажу, силосу тощо. BioStabilR Плюс для сінажу зі злакових та лучних трав, люцерни, конюшини, 1 г якої містить не менше 5.10.0 КУО молочнокислих бактерій, котрі внесені до Німецької Колекції Мікроорганізмів (DSM), що за норми внесення 4 г на тонну зеленої маси забезпечує 2.10. КУО на 1 т зеленої маси. Lactobacillus plantarum (DSM 19457) – анаеробний штам. Lactobacillus brevis (DSM 23231) – гетероферментативний штам. Lactobacillus kefiri (DSM 19455) – гетероферментативний штам. BioStabilR Маїс для силосу кукурудзи та сорго, корнажу, кукурудзи високої вологості, 1 г якої містить не менше 2.5.10.0 КУО молочнокислих бактерій, які внесені до Німецької Колекції Мікроорганізмів (DSM), що за норми внесення 4 г на тонну зеленої маси забезпечує 1.10.. КУО на 1 т зеленої маси. Lactobacillus plantarum (DSM 19457) – анаеробний штам. Lactobacillus brevis (DSM 23231) – гетероферментативний штам. Lactobacillus kefiri (DSM 19455) – гетероферментативний штам.

Детальніше про спостереження при закладанні силосу, показники, які цікавили після відкриття силосу та про результати спостережень можна прочитати в матеріалах наших партнерів на сайті журналу.