Як збільшити рентабельність виробництва молока

Стосовно сучасних методів збільшення рентабельності виробництва молока зараз у найрізноманітніших, зокрема відкритих, джерелах є чимало корисної інформації (у тому числі й щомісяця на сторінках журналу «Тваринництво сьогодні»), якою, на жаль, не всі цікавляться, і яку не завжди бажають застосовувати.

Прийнято вважати й казати, що 60–80 % собівартості молока становлять корми. Насправді це передусім вартість утримання самої нетелі, корови, її амортизація.

Причини позапланового вибуття корів:

  • якість ремонтного молодняка (респіраторні захворювання, захворювання ШКТ, низька продуктивність, недорозвинена статева система);
  • технологічні хвороби (метрити, мастити, ацитози, кетози, проблеми з копитами);
  • інфекційні хвороби (вірусні, бактеріальні, грибкові);
  • інциденти (травми, патологічні отелення, отруєння).

Одним із найбільш важких, витратних і критичних періодів є транзитний — між пізнім сухостоєм та отриманням тварини з позитивним енергетичним балансом. Для нього характерні гормональні збої через:

  • токсини;
  • патогени;
  • дисбаланс.

Cпоживання, перетравність, засвоєння раціону створюють негативний енергетичний баланс (НЕБ).

Наслідками неправильної роботи в цьому періоді є ускладнення пологів, мертвороди, затримка посліду, ендометрит, а також низьке споживання та погана перетравність корму, дія токсинів та патогенів, ацидоз і кетоз.

Є чимало способів для того, щоби провести в цьому періоді профілактику. І ними не можна нехтувати.

Ефективність раціону (споживання, перетравність і засвоєння) — один з факторів, який перешкоджає прибутковості. Варіація ККД корму дорівнює 42–84 %.

Споживання корму залежить від його запаху, смаку, консистенції, доступності та безпечності. Перетравність — від структури корму, а також роботи мікробіоти, сичуга, травних соків і печінки. А засвоєння — від кількості та довжини ворсинок і запальних процесів.

За наявності такого фактору впливу, як мікотоксини, змінюється запах, смак і безпечність корму, а отже, погіршується його споживання. Мікотоксини на своєму шляху вбивають усе, а отже, погіршують роботу мікробіоти та печінки, знижуючи перетравність, і, спричиняючи запальні процеси, зменшують рівень засвоєння. Аналогічно діють патогени. Важливим фактором є й швидкість розмноження мікробіоти.

Усе це впливає на зниження продуктивності корів, а отже, і прибутковості господарств.

Компанія «БІОМІН Україна» пропонує продукти, які допомагають подолати шкідливі чинники транзитного періоду.

Докладніше про це читайте в лютневому номері (№ 2, 2021) журналу «ТС».

http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/postupalenko.pdf