Як за допомогою здорового мікроклімату у приміщеннях збільшити прибутковість свинокомплексу?

Мікроклімат у свинарських приміщеннях залежить від двох основних чинників: вентиляції та теплоізоляції. Щоб забезпечити підтримку оптимального клімату всередині приміщення, незалежно від синоптичних показників, ці чинники необхідно враховувати вже на етапі проєктування будівель. Також варто брати до уваги той факт, що характеристики будівельних матеріалів і технологічні рішення можуть кардинально відрізнятися між собою, залежно від кліматичних умов розташування об’єкта. Наприклад, якщо за однакових факторів (розмір приміщення, кількість голів, вік тварин) система відгодівлі на «фермі А» в Данії може бути точно така ж, як і на «фермі Б» в Україні, то із системою вентиляції все набагато складніше. Важливо розуміти, до якої кліматичної зони належить місцевість, де розміщено ваш свинокомплекс і яка температура переважає у вашій зоні в різні пори року. Тому систему вентиляції має бути спроєктовано з урахуванням погодних умов протягом усіх 12-ти місяців.

На яких же показниках мікроклімату потрібно акцентувати увагу першочергово? Передусім на дотриманні заданих параметрів температурного режиму. Звісно, досягти цього непросто, адже кожна статевовікова група свиней має різні фізіологічні потреби щодо температури повітря в приміщенні, де її утримують. Зокрема, рекомендовані такі норми температурного режиму в приміщеннях для свиней на відгодівлі:

·         на початку періоду відгодівлі (до 60 кг) — 16…22 °С (мінімум 14 °С);

·         у другій відгодівельній фазі (жива маса свиней — 60–90 кг) — 14…20 °С (мінімум 12 °С);

·         для свиней масою понад 90 кг — 12…16 °С (мінімум 13 °С).

До того ж, слід урахувати, що оптимальна швидкість руху повітря — 0,15–0,3 м/с, а влітку, за температури більш ніж 26 °С, — понад 0,5 м/с.

Особливу увагу слід приділити показникам відносної вологості повітря, оскільки вона впливає на величину оптимальної температури (температура на рівні 20 °С й відносна вологість 75–80 % забезпечують сприятливі умови для нормального перебігу фізіологічних процесів тварини). Особливо шкідливою вважають ситуацію, коли у тваринницькому приміщенні висока вологість за низької температури. Отже, відносна вологість повітря має бути в межах 60–80 %, а гранично допустима — 85 %. Також слід ураховувати його швидкість руху, концентрацію шкідливих газів, запиленість та мікробну забрудненість.

Для ефективної роботи всього свинарника необхідно, щоб контролери вентиляції були скоординовано пов’язані із системою обігріву, аби забезпечувати її запуск лише за мінімального функціонування вентиляції.

Якщо системи обігріву та вентиляції працюють нескоординовано, це може призвести до значних втрат енергоресурсів.

Також слід мати на увазі, що коли наявну будівлю недостатньо добре герметизовано, немає сенсу витрачати гроші на складне обладнання контролю вентиляції. Якщо відбувається витікання повітря крізь стінові панелі, з’єднання між стіною та підлогою або стелею, дверима тощо, контроль швидкості повітря й траєкторії руху повітря в приміщенні буде неможливий навіть за наявності якісних багатофункціональних контролерів.

 

ТОВ «Хог Слат Україна»

вул. В. Липківського, 45, офіс 511 Б

м. Київ, 03035, Україна

тел. (067) 446-0101

http://www.hogslat.com.ua

 

Докладніше про це читайте в лютневому номері (№ 2, 2021) журналу «ТС» та на сайті в матеріалах наших партнерів.

http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/hogslat_10.pdf

http://www.ait-magazine.com.ua/news/yak-za-dopomogoyu-zdorovogo-mikrokli...