Як створити оптимальне середовище у свинарнику?

Підтримуючи оптимальне середовище у свинарниках, виробники свинини можуть максимізувати продуктивність тварин за одночасного зниження експлуатаційних витрат. Чим комфортніше почуватиметься свиня, тим продуктивнішою і прибутковішою вона буде. Теплове середовище всередині приміщення, в якому вони утримуються, безпосередньо впливає на поведінку свиней, а це, відповідно, вказує на рівень комфорту.

Свині демонструють оптимальні показники, коли знаходяться у своїй комфортній зоні (так звана ТНЗ – термонейтральна зона). Ефективна температура – це температура, яку відчуває тварина. Кожна свиня має поділку температури, нижче за яку вона повинна використовувати їжу як енергію, щоб зігрітися. Це називається критично низькою температурою (КНТ). Фактично, температура варіюється в залежності від розміру свині й того, скільки вона їсть і скільки комфорту вона може отримати від свого оточення. На іншому кінці шкали у кожної свині є точка температури, вище за яку вона використовує енергію, щоб позбутися від тепла (зазвичай, задихаючись). Це називають критично високою температурою (КВТ). При температурі, вищій за КВТ, споживання їжі знижується доти, доки свиня не відчує сильні розлади і не припинить їсти повністю. Це називається тепловим стресом.

Усі свинарі стикаються з сезонними коливаннями температури, які продовжують бути для них проблемою. Отже, вентиляція приміщення має значний вплив на здоров'я тварин і ваш прибуток. Наведемо деякі з важливих компонентів, необхідні для оптимальної системи вентиляції.

Дизайн. (Чи враховує вентиляційний проект ваш клімат, навантаження на опалення та охолодження, технічні характеристики обладнання, розподіл повітря і економічність?)

Цілісність конструкції. (Чи довговічні матеріали, наскільки щільна конструкція і чи правильно встановлено обладнання?)

Контроль. (Чи правильно запрограмовані всі датчики й компоненти системи контролю і чи забезпечує система гнучкість для задоволення потреб користувача?)

Моніторинг. (Чи можна збирати дані для порівняння систем, виявлення проблем та введення змін?)

Існують різні методи охолодження свиней. Температура повітря може бути зменшена за допомогою кондиціонування.

Економічна доцільність холодної підлоги обмежена, оскільки капітальні та експлуатаційні витрати можуть бути значними в поєднанні з технічними моментами, зокрема створенням джерела охолодженої води й проектуванням розподільної мережі трубопроводів. Якщо ж розглядати мікроклімат у свинарських приміщеннях спрощено, то можна сказати, що він залежить від двох основних чинників: вентиляції й теплоізоляції.

У США навісна стеля є невід'ємним атрибутом будь-якого свинарника. За її наявності холодне повітря з вулиці спочатку потрапляє на горище, а не прямо в приміщення з тваринами. З горища повітря надходить в приміщення через припливні стельові клапани, змішуючись з теплим повітрям, яке збирається під стелею. Отже, виходить часткова рекуперація теплого повітря й рециркуляція його вниз на рівень тварин. Така система вентиляції прекрасно підходить для всіх стадій вирощування свиней.

Використання коридору як спосіб попереднього підігріву повітря підходить для дорощування й опоросу.

У залежності від конструкції приміщення можна підібрати найефективніший варіант вентиляції, який має прямий зв’язок між створенням оптимальних умов вирощування свиней і прибутковістю та ефективністю. Правильний вибір методу регулювання теплового середовища дозволяє економити кошти й оптимізувати процес виробництва.

Щоб дізнатися більше про дослідження компанії Hog Slat щодо організації оптимального середовища для максимізації продуктивності свиней, про зони температурного комфорту, різновиди вентиляції тощо, читайте повну версію статті у матеріалах наших партнерів на сайті журналу.