Увага! Швидкомонтовані споруди з панелей ПВХ — для всіх видів тварин і птиці та для всіх випадків!

Швидкомонтовані споруди в сучасному світі стали такою ж буденністю, як мобільний телефон, комп’ютер чи автомобіль. Проте так було не завжди. Технології швидкого будівництва набули поширення в комерційному та житловому будівництві лише після завершення Другої світової війни. В останні роки вони є надзвичайно популярними, в окремих країнах понад 70 % нових будівель зводять саме за цими технологіями.

Зазвичай такі споруди будують на основі металевих конструкцій. Швидкомонтовані будівлі є багатофункціональними. Їх використовують для об’єктів широкого спектру призначення — від складських комплексів, ангарів, спортивних арен та торговельно-розважальних комплексів до офісних центрів та об’єктів для утримання сільськогосподарських тварин і птиці.

Утім, галузь сільського господарства, особливо тваринництво, додає певних вимог щодо матеріалів. Оскільки середовище тваринницьких приміщень, через вміст аміаку в сечі та повітрі, підвищену вологість і необхідність регулярної дезінфекції, вважається агресивним, постає гостра потреба в довговічних матеріалах, стійких до хімічних і механічних впливів.

Особливо рекомендоване використання таких панелей у нижній частині приміщень, де надзвичайно важлива стійкість до корозії та хімічних впливів. З цією метою проектувальники комбінують цоколь з ПВХ + бетон (до висоти 1–2 м) та сендвіч-панелі над ним.

З панелей ПВХ більшої товщини, крім стін приміщень, зводять також ємності для рідин, гноєсховища значної висоти. При цьому можливе зведення як чотирикутних конструкцій, так і круглих. Інші призначення: спорудження доїльних залів, молочних блоків, боксів для доїльних роботів, овочесховищ, підсобних приміщень для персоналу тощо.

Як внутрішні перегородки зручно використовувати панелі ПВХ меншої товщини — 35 мм, 50 мм, 100 мм. Їх успішно застосовують як у тваринництві (особливо в свинарстві), так і на об’єктах комерційного призначення (торгівля, автомийки, тимчасові перегородки для офісів та для проведення конференцій, виставок тощо).

Докладніше про це читайте в № 1 (2021) журналу «Тваринництво сьогодні» та на сайті в матеріалах наших партнерів.

http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/combiboard_1.pdf