Українські виробники отримали можливість експортувати столові яйця до Держави Ізраїль

Два українські підприємства-виробники столових яєць отримали можливість експортувати продукцію власного виробництва до Держави Ізраїль. Таке рішення було прийнято ізраїльською стороною за результатом оцінки української системи контролю за виробництвом столового яйця під час інспекційного візиту в Україну. 

Загалом фахівці провели інспектування 7 підприємств-виробників столових яєць у Київській, Хмельницькій, Чернігівській, Сумській і Запорізькій областях. Вони відзначили якість української продукції та її відповідність ізраїльським вимогам, а також висловили наміри щодо подальшого співробітництва з українським виробником.

Крім того, в рамках аудиту міжнародні фахівці відвідали Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України, Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Київську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини.

Рішення про здійснення інспекційного візиту було прийнято за попередньою домовленістю заступника Голови Держветфітослужби України Олександра Вержиховського з Головним ветеринарним інспектором Держави Ізраїль доктором Надавом Галоном  у рамках 83-ої Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) у Парижі.