Україна посилює співпрацю з Австрією у сфері регіонального розвитку

Питання українсько-австрійського співробітництва у сфері регіонального розвитку під час зустрічі обговорили Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Ґернот Пфандлер.

«Дуже вдячний вам за участь у 15-му засіданні Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків, яке відбулося у Києві. Це сильний поштовх для посилення співпраці між нашими країнами. Зокрема, ми плануємо активізувати впровадження австрійського освітнього проекту Smart Farm в Україні. Наразі є зацікавленість з боку одного аграрного університету щодо участі у ньому», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Проект Smart Farm передбачає впровадження практично-орієнтованого навчального виробництва. Ідея полягає у створенні ферми великої рогатої худоби, де поєднується фахове навчання та отримання прибутку (в якості повноцінного комерційного підприємства). Така модель вже успішно практикується в Австрії – йдеться про сільськогосподарський технікум Phyra з виробничими потужностями у передмісті Відня.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua