Свиней Дюрок годують рибою

Порода входить у трійку найвигідніших

На початок травня припадає пік продажу поросят. Пара двомісячних коштує від 2,5 тис. грн. Ціна навесні висока через дороге зерно. Але лютневі поросята міцніші за народжені влітку. Для утримання краще брати плодовиті м'ясні породи. Їх продукцію охоче купують.

— Достатньо, щоб свинка була, як собака. Але така ще потребує молока, тоді випоюю коров'ячим, — розповідає Юлія Бегам, 46 років, із села Наварія Пустомитівського району Львівської обсласті.

Після молока старшим поросятам запарює дерть із кукурудзи, пшениці та ячменю. Додає варену картоплю та кропиву.

— Три роки пропрацював на фермі в Данії. Там дізнався про породу свиней Дюрок. Прості в догляді. Мають руду шерсть і ніжне м'ясо без сала на череві, — каже 50-річний Ігор Балич із селища Широке Дніпропетровської області.

Американську породу Дюрок отримали від схрещування гвінейських свиней з іспанськими кнурами. Представники цієї породи витривалі до погоди. Можуть зимувати у причепі, а не в теп­лому хліві. Основна особливість — мало сала. Тварини дають гарний бекон. Спокійні. Можуть бродити в загоні разом з курми. Вигул для них обов'язковий, щоб формувалося мармурове м'ясо. Свині не перебірливі — їдять кашу, гарбузи, буряк, варену картоплю та сироватку. Для збагачення тварин білком господар дає свиням раз на тиждень сиру річкову рибу. Її має бути по 200 г на 1 кг ваги тварини.

— Дюрок ще називають Джерсейськими свинями. Таким породам довіряю, бо маю вже Джейсерську корову й курей. Вони швидко ростуть і дають хорошу продукцію.

Ще тримає український вид свиней Червону ­білопоясну. Вона разом з Полтавською та Дюрок входять у трійку порід, що найвигідніше вирощувати в домашніх умовах. Такі свині виростають 350 кг, мають міцний імунітет. Добре переносять зниження температури повітря до +5°C, обходяться без просторих вигулів і місць для купання. За раз свиноматка приводить від 10 поросят.

— Купив молодняк Червоної білопоясної в Черкаській дослідній станції Інституту землеробства. Там їх виводять. Для вирощування в домашніх умовах — ідеальний варіант. Це не означає, що інші породи гірші. Просто ці — найвитриваліші.

Свиноматкам на добу дає 20 л води. Це сприяє виробленню достатньої кількості молока для поросят. Вони за два тижні набирають близько 3 кг. У них міцні шлунки, тому майже не поносять. Рідко хворіють, мають хорошу виживаність. З 10-го дня поросят привчають до корму, дають по 50 г. У два місяці — 900 г на добу.

— Звик колоти річного кабана, але й у пів року можна. Тоді важить 100 кілограмів.

Свиням для міцного приплоду коле залізовмісні препарати для запобігання анемії, вітаміни від рахіту, препарати від глистів, вакцинує від класичної чуми. Від африканської чуми щеплення немає. Вона вражає всі породи свиней. Від неї може захистити дотримання санітарних норм.

Поросятам молоко підсолоджують

— Свиноматка не підпускала поросят — кусала їх. Кілька днів підливав їй пива, то потім вже сумирно лежала, — говорить Ігор Балич із селища Широке Дніпропетровської області.

Свиней можна дресирувати. Повалити на бік і дати кубик цукру. За кілька днів тварина це повторюватиме у певні години. Якщо свиноматка не підпускає поросят, значить у неї немає молока. Тоді виводок треба годувати коров'ячим. Його слід підсолодити, щоб збагатити глюкозою і наблизити за складом до свинячого. В 1 л кип'яченого молока покласти по 1 ст. л. цукру та риб'ячого жиру.

Джерело: https://gazeta.ua