Щоб отримати молоко та м'ясо чистими та поживними, потрібно піклуватися про господарство

Якщо хочете отримати молоко та м'ясо чистими та поживними – піклуйтеся про господарство. Корову треба годувати лише відбірними кормами. Вона має добре пастися і перебувати у природному середовищі.

Дотримуватися вимог органічного скотарства важко, - кажуть фермери, - особливо коли тварина захворіє. Адже не давати жодних антибіотиків неможна. У магазинах літр органічного молока коштує близько 13 гривень, повідомляють "ФАКТИ" ICTV.
М’ясо також дорожче за звичайне. Попит поки не надто великий, адже деякі українці ще не усвідомлюють, що органіка – це здоров’я, а інші просто не можуть собі це дозволити, тоді як потенціал вітчизняного органічного господарства колосальний. У цьому господарстві - 800 дійних корів. 
Щодня вони дають до 2 тонн органічного молока, бо їдять екологічно чистий корм. Меню тваринам щодня складає зоотехнік. У раціоні – пшениця, овес та свіжі лугові трави. Усе вирощене без пестицидів та мінеральних добрив. Та хоч корми й поживні, високих надоїв у господарстві немає.
"В органіці менші надої, бо не можна застосовувати ні соєвих добавок, ні шротів ніяких, крім своїх кормів. От я працював у неорганічному господарстві, ми іноді надоювали і по 16 літрів молока від корови, а на сьогоднішній день ми доїмо 12 літрів молока", - повідомив завідувач ферми Микола Грабович.
Микола Іванович вже не один рік працює з органікою. Признається: дотримуватись усіх вимог органічного скотарства - непросто. Найважче – коли худоба захворіє. Адже жодних антибіотиків у лікуванні застосовувати не можна. Тож рятують корів народними методами. Корів доять двічі на день. Процес механізований. Завдяки сучасній литовській системі доїння, молоко не контактує з повітрям і одразу, охолоджене, по трубопроводу потрапляє у молоковоз. На заводі - лише мінімальна пастеризація. 
"Ми сепаруємо молоко для того, щоб вивести молоко на необхідну жирність. Ну і далі ми не вживаємо ніяких додаткових заходів - ніяких консервантів, ніякої термічної обробки", - запевнив технічний директор фермерського господарства Роман Хаєцький.
На полицях у магазині літр молока продають за 13 гривень. А ось органічне м’ясо тут значно дорожче, ніж звичайне. Щомісяця до магазинів це господарство постачає понад 3 тонни м’яса. Кажуть, могли б більше, якби держава допомагала. Адже справа ця клопітка, прибутки нешвидкі, а дотацій від влади немає, як і спеціального закону.
"Все своїми силами. При високих затратах і високій собівартості молока і м’яса, сьогодні ми працюємо, ну, може не у збиток, але поки що ми не маємо тих обігових коштів, які могли б знову вкласти в наше виробництво", - зауважив директор фермерського господарства Петро Сохацький. 
Нині у нас під органікою близько 1% земель. І це при тому, що потенціал українського сільського господарства чи не найбільший у світі, – кажуть фахівці. Для розвитку виробництва чистих харчів у нас є все необхідне – родючі чорноземи, робочі руки та бажання фермерів. Не вистачає лише усвідомлення людей, що органіка – це здоров’я.