Рівненщина: Скористалися державною підтримкою

Дотація за утримання поголів'я корів та часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Саме такими видами державної підтримки вже скористалося фермерське господарство "Агрохолдинг "Зоря", що у Рівненському районі.

Як розповідає керівник господарства Андрій Брензович, загальна сума компенсацій від держави за два роки становить чотири мільйони 318 тисяч гривень.

"На підприємстві є два великі приміщення, де розміщується поголів'я ВРХ. Загалом ми маємо 700 голів, у тому числі 370 корів. У 2019-2020 роках ми отримали значну підтримку від держави - понад чотири мільйони гривень. Щиро дякую за постійну підтримку та зворотній зв'язок облдержадміністрації. Усі компенсації за програмами ми отримуємо саме завдяки роз'ясненню та постійній допомозі", - зазначив Андрій Брензович.

Минулого року підприємство отримало статус племінного господарства, яке розводить велику рогату худобу української чорно-рябої молочної породи.

"Агрохолдинг "Зоря" - соціально-відповідальний бізнес. Він не лише забезпечує стабільну зарплату і робочі місця, а й сплачує податки в громаду. Приємно, що ферма розвивається. У планах - запуск насіннєвого заводу. Вже сьогодні закладені поля з насіннєвими культурами, будується сучасний елеватор", - каже голова ОДА Віталій Коваль, який побував у фермерському господарстві (на знімку).

Варто додати, що на Рівненщині забезпечується повний цикл виробництва справжньої якісної молочної продукції. Спочатку все молоко ферми йде на Дубенський молочний завод. Після чого експортується вже готова продукція - сири, масло, сметана. А це вже додаткові кошти не лише в місцеві, а й обласний і державний бюджети.

Джерело: http://www.golos.com.ua