Поліестер чи пластик?

Від вибору матеріалу безпосередньо залежить термін служби виробу. Будиночки для телят з пластика чи поліестера: що ви виберете? На перший погляд вони можуть видатися схожими. Але між ними є величезна різниця. Арьян Харберс, менеджер з продажу VDK Agri, пояснює, чому компанія свідомо вибрала поліестер як матеріал для своїх будиночків.

«У процесі роботи я відвідую дуже багато молочних ферм і стикаюся з будиночками для телят, зробленими як з пластика, так і з поліестера. З побаченого я розумію: наше рішення використовувати поліестер дійсно правильне та виправдовує всі інвестиції. Хоча поліестер трохи дорожчий, він набагато міцніший і має надзвичайно тривалий термін експлуатації. Поліестер неймовірно стійкий до погодних умов, зокрема прямих сонячних променів та опадів. У результаті наші будиночки слугують фермерам дуже довго. У разі якоїсь поломки поліестер ремонтується значно простіше, аніж пластик». Окрім того, зі слів Арьяна, у будиночків з поліестера є й інші переваги.

Поліестер, з якого VDK Agri виготовляє свої будиночки, має спеціальне гладке й водночас тверде покриття, що запобігає утворенню мікротріщин та інших ушкоджень. Саме ці характеристики верхнього шару надають будиночкам ідеального вигляду й гарантують їх легке чищення. Більш того, на відміну від пластика, у поліестера з таким покриттям немає пор, у яких можуть накопичуватися патогенні мікроорганізми, а отже, забезпечується значно краща гігієна для телят. Дослідження також показують, що в поєднанні з гладеньким білим покриттям поліестер відбиває сонячне проміння.

«Це означає, що наші будиночки не накопичують зайве тепло навіть у спекотне літо, а ймовірність перегріву телят у багато разів менша, ніж у будиночках із пластику (поліетилену). До того ж, вентиляційні отвори в корпусі будиночка гарантують правильну циркуляцію повітря. Білий колір також дозволяє одразу побачити, чи чистий будиночок — цього не можна зробити, якщо він виконаний у сірому кольорі. Навіть якщо ви подивитеся на будиночки VDK Agri, які щодня використовували протягом 30 років, то побачите, що після хорошого чищення їхня поверхня все ще сяє білизною», — з гордістю каже Арьян Харберс.

Докладніше про це читайте у травневому випуску (№ 5, 2020) журналу та на сайті в матеріалах наших партнерів.

http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/vdk_agri.pdf