Починаємо підбивати підсумки року, працювати над бюджетом 2021

Отже, у номері ми зібрали для наших читачів: моніторинг поточної ситуації й прогнози на найближче майбутнє за всіма напрямками галузі.

Сподіваємося, що ці матеріали і, безперечно, досвід ваших колег, тих, хто трудився й попри все досягав хороших результатів, стануть вам у пригоді.

У номері в нас інтерв’ю і з крупнотоварним молочним господарством, і з молочним кооперативом, який поєднав два села сімейних ферм. Читайте й насолоджуйтеся.

Повідомляємо також, що передплата на 2021 розпочалася, обирайте на сайті будь-який зручний для вас варіант, скачуйте купони для передплати.

 

- З любов’ю до рідної землі: інтерв’ю з Олегом Крижовачуком та його командою фахівців (ТОВ «Україна», с. Скорики Тернопільської області)

- Людина, яка зрушує гору, починає з переміщення маленьких камінців: інтерв’ю з Олегом Журавінським (кооператив «Еком», с. Чесники Івано-Франківської області)

А також:

- Як і під впливом яких чинників розвивається галузь свинарства

- Благополучие животных: куры-несушки, проблемы и перспективы

- Стан і перспективи розвитку ринку молока та молочної продукції

- Забезпечення комфорту корів у спекотний період — непроста задача

- Важливість об’єктивної оцінки стану тіла свиноматки

- Забезпечення кормами в умовах кліматичної аномалії

- Референтний аналіз інноваційних засобів профілактики хвороби Ньюкасла в промисловому птахівництві

- Поточна ситуація з АЧС у Європі. Кількість зафіксованих спалахів захворювання вже перевищила їх загальну кількість за минулий рік