Наталія Дідух, комерційний директор ПрАТ «Птахофабрика Тернопільська»: «Наші конкурентні переваги — це люди, які в нас працюють»

…Сьогодні наша птахофабрика — повністю яєчного напрямку, ми виробляємо білі і червоні (або коричневі) курячі столові яйця. Також кілька років тому ми ввели в експлуатацію завод з виробництва пастеризованого меланжу й у цьому напрямку теж активно працюємо. А крім того, виготовляємо супутні товари, пов’язані з нашим основним виробництвом, — соєву олію тощо.

Отже, ми виробляємо монопродукт, а таким виробництвам завжди найважче. Куряче столове яйце — це продукт першої необхідності (як, скажімо, сірники, що повинні бути завжди й усюди), його цінність — у свіжості й належній (з точки зору мікробіологічних показників тощо) якості.

…Наша птахофабрика розташована неподалік від Тернополя, у Тернопільському районі, у селі Великі Гаї. Виробничі потужності підприємства складаються з 14 цехів загальною місткістю близько 2 млн куркомісць. Усі цехи оснащені сучасним обладнанням, тут відбувається автоматична подача кормів, води, збору яєць, клімату і систем видалення посліду. Повністю відрегульований автоматизований виробничий процес дає можливість отримати хорошу продуктивність — 310 яєць від однієї несучки в рік.

До структури комплексу входить комбікормовий завод, який повністю забезпечує птахофабрику комбікормом власного виробництва, та підростка молодняка, яка теж розташована в Тернопільському районі. Потужності підприємства для вирощування ремонтного молодняка складаються з 6 цехів на 600 000 куркомісць.

Також у нас є основне стадо чисельністю понад 1,3 млн голів. Зараз ми працюємо на повну потужність. Як і всі аналогічні фабрики у світі, наше підприємство завантажене 75 % часу. Протягом решти часу відбувається заміна стада або технологічні перерви, під час яких усі приміщення та обладнання миють, дезінфікують і готують до наступного виробничого циклу.

Для обслуговування виробництва в нас працює 2 сортувальні цехи. Сортування та пакування яєць здійснюється за допомогою сучасного обладнання з можливістю сортувати та пакувати 190 000 яєць за годину.

Ми маємо свій завод із переробки сої, тож повністю забезпечуємо себе соєвим шротом та олією і частково можемо їх продавати (зокрема, олію експортуємо до найближчих країн Європи — Польщі та Словакії). Крім того, десь 4 роки тому з метою диверсифікації виробництва ми ввели в експлуатацію завод з переробки яєць. Його потужність — 20 тонн пастеризованого продукту на добу. Підприємство має можливість виробляти три варіанти продукції: яєчний білок, яєчний жовток і меланж.

У нас є власна лабораторія, оснащена новітньою апаратурою. Там щодня аналізують якість сої, соєвої олії, макухи, кукурудзи, пшениці, води та інших інгредієнтів, які входять до складу кормів, а також готового комбікорму для ремонтного молодняка та курей-несучок.

…Оскільки до складу поголів’я належить ремонтний молодняк і основне стадо, то в нас воно налічує близько 2 млн голів.

…На сьогодні ми маємо 760 тис. яєць на день, а десь на початок осені сподіваємося вийти на максимальний обсяг виробництва цього року — 1,1 млн шт. на добу.

…Я на 100 % упевнена, що наше яйце відповідає всім чинним сьогодні в Україні нормативам. Ми дотримуємося всіх санітарних норм — щодо вакцинації, санітарно-біологічної безпеки тощо. Тобто робимо все, що може й повинне робити підприємство, аби на виході отримати якісний, безпечний і смачний продукт.

Для забезпечення контролю якості на нашій птахофабриці запроваджено міжнародний стандарт системи менеджменту якості продуктів харчування ISO 22000: 2005 (HACCP). Кожна партія продукції проходить контроль на показники мікробіологічної безпеки в Тернопільській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини та інших незалежних лабораторіях.

…Експорт у нас відкритий у 72 країни. Найбільш плідно ми співпрацюємо з державами Середнього Сходу та Африки, Гонконгом, Сінгапуром і країнами СНД. Зараз маємо на меті відкриття експорту в Ізраїль та Японію.

 

Повний текст інтерв’ю читайте в червневому (№ 6/2021) випуску журналу.