Минулого року на смітник викинули чверть усього виробленого м'яса

Минулого року на смітник викинули чверть усього виробленого м'яса

Третину всієї їжі в Україні викидають на смітник. П'ять із половиною мільярдів гривень щороку опиняються на звалищі. 30 відсотків продуктів гниє, навіть не потрапивши на полиці магазинів, у сховищах та в холодильниках. Звичайні українці, за статистикою, викидають 20% із того, що приносять додому, повідомляє ТСН.

Пенсіонерка Віра з маленькою торбинкою зранку поспішає до смітника.

"Це так вчора бурячка два зварила… невдало…"

Бабця розповідає, що якщо й викидає хороше, то хіба залишки супу. В основному, намагається з'їдати все. У Людмили відходів більше. Серед сміття в неї – зіпсований кефір та недопитий сік. Їжу, каже Людмила, вона викидає досить часто.

"Ну, хліб залишається, не знаю, в принципі, все, що їмо…"

На найбільшому київському звалищі абсолютно неможливо дихати, і краєвиди геть жахливі. Але тут постійно живуть кілька сотень людей. Вони нікуди звідси не виходять і їжу собі знаходять теж тут.

"Ящиками викидають молоко, ящиками м'ясо, але це – момент! Машина приїжджає – люди забирають! Цим і живуть", - розповідає мешканець звалища Сергій.

Він на звалищі живе вже три роки. Зараз перебирає старе електронне приладдя. Але його колег по роботі, каже, сюди заманює легкий хліб.

Сергій та Василь тут уже шостий рік. Працюють і влітку, і взимку. Зараз у них обід. На їхньому столі – хліб, сервелат, солона сьомга та консерви. Все знайшли просто під ногами. Хлопці розповідають, що ще рік тому цілком придатні продукти сюди завозили тоннами.

Останнім часом викидають менше. Аналітик продуктового ринку Марія Колесник пояснює: здебільшого, продукти потрапляють на звалище зі складів, сховищ та супермаркетів, бо фрукти не витримують транспортування, риба гниє у магазинах, молоко кисне у холодильниках.

Згідно з підрахунками Держкомстату України, минулого року на смітник викинули чверть усього виробленого м'яса, третину картоплі. Найчастіше псуються овочі, фрукти, ягоди та риба. Менше викидають молочної продукції.

Загально вартість втрачених 2011-го року харчів – п'ять мільярдів гривень. Ресторанний аналітик Ольга Насонова каже, що багато продуктів викидають заклади громадського харчування.

"Вважається нормальним, якщо списання не перевищує п'яти відсотків від усієї продукції, яка є! Буває і десять відсотків, буває і двадцять відсотків", - каже рестораторка.

Всього на звалище з ресторанів та кафе тільки у Києві потрапляє 30 тонн продуктів щодня.

Аналітик продуктового ринку Марія Колесник упевнена, що причина такого продуктового марнотратства у тому, що українці ще не навчилися рахувати.

"Поки в Україні населення не буде ставитися до всього, що воно споживає, через призму грошей, відповідно, буде складатися та ситуація, яка складається на сьогоднішній день, на смітниках буде вся продукція", - каже Марія Колесник.

Студентка Євгенія розповідає, що вони з мамою винайшли спосіб не викидати продукти та заощаджувати. У них завжди напівпорожній холодильник.

"Закупили – і одразу з'їли! Ми більше по свіжій їжі!" 

AgroNews