МХП створює найбільший в Україні Мультифункціональний Сервісний Центр

А чи всі знають, що МХП будує найбільший в Україні Мультифункціональний Сервісний Центр (Shared Service Center MHP), який вже надає послуги з бухгалтерського та податкового обліку, а надалі надаватиме послуги з підтримки продажів, закупівель, логістики, кадрового адміністрування і не тільки

Така амбіційна ціль з’явилася після створення в МХП Сервісного центру «Фінанси», який вже три роки успішно функціонує в Черкасах, а з минулого року – ще й в Ладижині Вінницької області.

Сервісний центр – це модель організації бізнесу, при якій певні сервісні функції (зазвичай найбільш стандартизовані) в рамках холдингу передаються в єдиний центр – спеціалізований підрозділ. Робиться це для того, щоб підприємства та бізнес-функції могли зосередити свої ресурси на вирішенні виробничих бізнес-задач та досягненні амбіційних цілей.

Створення Сервісного центру сприяло підвищенню ефективності роботи, прозорості та якості обліку, уніфікації сервісних принципів роботи з замовниками, мінімізації вірогідності спотворення даних та покращенню системи внутрішніх контролів.

Наразі Сервісний центр надає послуги 95-ти підприємствам холдингу в Україні, включаючи нові бізнес-напрямки МХП, зокрема, Індустріальній кухні. Серед основних послуг: нарахування зарплати, взаєморозрахунки з контрагентами, облік основних засобів та ТМЦ, адміністрування договорів оренди землі, облік виробництва, адміністрування податків, підготовка фінансової та податкової звітності, ведення податкових перевірок.

Щоб оцінити масштаби підвищення ефективності, слід зазначити, що зараз лише 18 бухгалтерів адмініструють 217 тисяч договорів оренди землі, 18 бухгалтерів працюють з 11-ю тисячами договорів як з покупцями, так і постачальниками холдингу, 20 бухгалтерів адмініструють 200 тисяч основних засобів, 1 мільярд ТМЦ та майже 9 мільйонів голів курей та корів, які є основними засобами в бухгалтерському обліку.

Мультифункціональний Сервісний Центр створюється за найкращими міжнародними практиками й безперечно стане найкращим в Україні, а в майбутньому зможе надавати послуги не лише компаніям холдингу, а й зовнішнім клієнтам.

Джерело: https://www.facebook.com/mhpUKR