Менеджер Kernel продав акції компанії на суму близько $1,8 млн

Співробітник одного з найбільших в Україні агропромислових холдингів Kernel наприкінці листопада - на початку грудня поточного року продав 83,319 тис. акцій компанії, або близько 0,1% акціонерного капіталу, на суму близько 1,8 млн дол.


Згідно з повідомленням компанії, розміщеному в системі розкриття інформації Варшавської фондової біржі, де її папери котируються з листопада 2007 року, середня ціна продажу становила 69,59 злотого за штуку (1 USD = 3,2 PLN), повідомляєУНІАН

Співробітник компанії, що має доступ до конфіденційної інформації, продав свої папери через фірму Crouston Investments Limited, що належить йому, у період з 30 листопада до 5 грудня.

Папери Kernel Holding, яка є найбільшою українською компанією на польському фондовому ринку, наприкінці торгів п'ятниці коштували 66 злотих, що майже на 3% дешевше, ніж тижнем раніше.

На початку сьогоднішніх торгів акції компанії подорожчали на більш ніж 1%.

Польська газета Parkiet, що спеціалізується на інформації про фондовий ринок, відзначала минулого тижня, що курс Kernel вибився за межі середньострокової консолідації, піднявшись 3 грудня вище 71,1 злотого.

Аналітики брокерської компанії польського банку BPH називали новою верхньою межею вартості акцій української компанії 74,95 злоті, а "точкою підтримки" - 68,95 злотих.

Польські аналітики в останніх оприлюднених в останні три місяці рекомендаціях оцінювали вартість паперів Kernel у межах від 67,40 до 71,30 злотого за штуку.