Менбутил — інновації в лікуванні порушень системи травлення

У процесі вирощування тварин та їхнього продуктивного використання, яке відрізняється від природних умов, тваринники часто стикаються з порушеннями травлення на різних етапах вирощування тварин та виробництва тваринницької продукції. Найчастіше такі порушення трапляються у так звані перехідні періоди, коли тварини стикаються із стресами, змінами в гормональному стані та обміні речовин, перебудовою органів і систем у процесі росту, а також унаслідок порушень енергетично-протеїнового та вуглеводно-ліпідного обмінів. Часто лікування спрямоване на стримування або нівелювання симптомів, замість знешкодження причин та кардинального впливу на розвиток порушень травлення.

Спеціалісти компанії LIVISTO діяли за принципом кардинального впливу на виникнення та розвиток порушень травлення. Унаслідок досліджень був винайдений препарат Менбутил, який регулює розвиток порушень травлення на етапі виникнення та кардинально змінює їхній перебіг і зупиняє патологічні процеси для покращення стану тварин та виграшу часу для подальшої підтримувальної терапії. Це так звана «швидка допомога» при будь-яких порушеннях травлення. Унікальність цього препарату полягає у використанні практично усім видам тварин (окрім родини котячих), у швидкодії, швидкому відновленні організму та відсутності періоду очікування, і дає Менбутилу перевагу над іншими препаратами в лікуванні порушень травлення.

Менбутил, з активною речовиною менбутон, стимулює функцію шлунково-кишкового тракту. Впливаючи на шлунок, збільшує секрецію пепсиногену, що призводить до швидшого розщеплення протеїнів на пептиди. Подальша дія на підшлункову залозу приводить до збільшення секреції трипсиногену, який забезпечує розщеплення пептидів на амінокислоти та пропорційне розщеплення ліпідів та вуглеводів під дією панреатичних ензимів.

Уплив на печінку та жовчний міхур полягає в збільшенні секреції жовчі в кількісному вираженні та якісному складі, що, відповідно, приводить до підвищення метаболізму та виведення токсичних продуктів обміну. Збільшення виділення жовчі в дванадцятипалу кишку позитивно впливає на емульгацію жирів та активацію харчових ліпаз.

Характерною особливістю дії менбутилу є вплив на розвиток патології, а не маскування наслідків. Звичайно, застосування даного препарату не є своєрідною панацеєю, але є надійним помічником для швидкої допомоги в лікуванні тварин. Використання Менбутилу на різних видах тварин уже показало свої результати, якими з вами залюбки поділяться спеціалісти компанії LIVISTO.

Препарат Менбутил повинен бути в аптечці швидкої ветеринарної допомоги в будь-якому тваринницькому господарстві, на конефермі, у племінних господарствах, які займаються конярством, собаківництвом та козівництвом, особливо тому, що вартість племінних тварин та їхнє використання потребують особливого бережного ставлення заради максимального продовження їхньої племінної та господарської цінності.

 

Докладніше про це читайте у червневому (№ 6/2021) випуску журналу або на сайті в матеріалах наших партнерів.

http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/tv-05-2019_3-livisto_...