Львівщина реалізує програму забезпечення потреб області в свинині

Першу партію - понад 180 породистих свиноматок - отримала з Німеччини селекційна ферма, яка запрацювала в селищі Дубляни Самбірського району на Львівщині. Вона створена згідно з обласною програмою розвитку тваринництва.


"Селекційна ферма, яка розрахована на 2,5 тис. свиноматок, нині найбільша в області. Вона спеціалізуватиметься на розведенні чистих ліній свиней, і щороку продукуватиме їх більше 50 тисяч. У її створення львівська компанія "Барком" інвестувала майже 70 млн гривень", - зазначив начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Роман Верещинський, повідомляєУКРІНФОРМ.
За його словами, обласна програма передбачає у 2,5 раза збільшити поголів`я свиней, щоб повністю забезпечити потреби населення і відмовитись від закупівлі свинини за кордоном. На Львівщині вже діє близько 925 фермерських господарств. "Це найбільша кількість ферм в Україні. Вони вирощують 370 тис. свиней, з яких 220 тис. - у сільськогосподарських підприємствах і 150 тис. - у населення", - підсумував Р.Верещинський.

AgroNews