KSG Agro в першому кварталі 2021 р. збільшив дохід від реалізації на 9%

KSG Agro в першому кварталі 2021 р. збільшив дохід від реалізації на 9%. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу з посиланням на квартальний звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками першого кварталу 2021 р збільшив дохід від реалізації продукції на 9% в порівняно з аналогічним періодом минулого року - з 3,24 до 3,53 млн. дол.

У першому кварталі 2021 р динамічно росли основні фінансові показники агрохолдингу. Зокрема, операційний прибуток зріс на 39% - з 0,73 млн. дол. до 1,01 млн. дол.

Чистий прибуток склав 0,75 млн. дол. проти 3 млн. дол. збитків у першому кварталі 2020 р .

Позитивним сигналом для інвесторів стало зростання показника EBITDA (прибуток до вирахування податків та амортизації), яка в I кв. 2021 р. у агрохолдингу зросла на 21% - до 1,39 млн. дол. в порівнянні з 1,15 млн. дол. в I кв. 2020 р.

За словами голови Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, основними факторами зростання фінансових показників стало зниження непродуктивних витрат, а також зрослий платоспроможний попит на якісну свинину в першому кварталі нинішнього року після просідання цін в кінці 2020 року - початку 2021 р.

ДОСЬЄ

KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції . Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свинарі України»

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.