KSG Agro в 2019 р інвестував в інноваційні технології 6,5 млн грн

Агрохолдинг KSG Agro в 2019 р інвестував 6,5 млн грн в три інноваційні проекти - станцію сепарації гною, новий пункт біобезпеки та діджіталізацію комбікормового заводу. Про це повідомила прес-служба холдингу.

Агрохолдинг KSG Agro інвестував 6,5 млн грн в три інноваційні проекти - станцію сепарації гною, новий пункт біобезпеки та нову IT-платформу комбікормового заводу.

За словами голови Ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, інвестиції в нові інноваційні проекти покликані скоротити витрати та підвищити продуктивність існуючих потужностей, а у випадку з новим пунктом біобезпеки - на 95% знизити ймовірність ризику АЧС на свинокомплексі.

«Станція сепарації, в яку ми інвестували 5,5 млн грн, на даний момент працює в тестовому режимі з виробничою потужністю - 35 м3/год, однак ефект вже досягнутий. Нам вдалося отримати якісні органічні добрива для землеробства, знизивши витрати на електроенергію практично в 7 разів», - зазначив Сергій Касьянов.

За його словами, впровадження нової ІТ-платформи на комбікормовому заводі дозволило збільшити виробничі потужності підприємства з 150 т до 220 т за зміну, автоматизувавши всі основні процеси. Серед них - приймання та дроблення зерна, розподіл його по силосах, змішування з кожного бункера в необхідних пропорціях та ін. Автоматизація процесів, в порівнянні з ручною працею, дозволила підвищити продуктивність виробництва на 80%. Обсяг інвестицій в ІТ-платформу склав 400 тис. грн.

Новий пункт біобезпеки дозволяє в короткі терміни ефективно обробляти дезінфікуючими засобами автотранспорт, що в'їжджає на територію підприємства. За рахунок додавання антифризу ефективна обробка можлива навіть в період зимових морозів. Обсяг інвестицій в обладнання склав 400 тис. грн. Також придбано: співробітникам - по три комплекти одягу для роботи в різних зонах комплексу, по 2 комплекти взуття для кожної зони, а також взуття для сірої зони. Загальна вартість придбаного спецодягу склала 200 тис. грн.

ДОСЬЄ

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.