KSG Agro розпочав збиральну кампанію

Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, приступили до збиральної кампанії.  Про це повідомила прес-служба KSG Agro.

Збиральна кампанія стартувала з найбільш південного в Дніпропетровському регіоні підприємства агрохолдингу - Апостолівського відділення «КСГ Дніпро», де була розпочато збирання ячменю.  Згодо естафету збирання ячменю підхопили інші господарства холдингу, три з яких її повністю закінчили його на площі 1176 га.  При цьому середня врожайність цієї культури склала 41ц / га. На даний час в Софіївському районі триває обкос полів.

Перша партія врожаю ячменю вже доставлена на комбікормовий завод свинокомплексу агрохолдингу в с.  Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область). Резерви заводу поповнили 3 880 т ячменю. Триває збирання ріпаку, на черзі - збирання озимої пшениці. У полях господарств задіяно 20 комбайнів та понад 50 вантажних машин, що перевозять врожай на елеватори.

ДОСЬЄ

KSG Agro – один із провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції.  Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.  Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.