KSG Agro провів прес-ланч для журналістів провідних аграрних ЗМІ України

8 листопада 2019 року агрохолдинг KSG Agro провів прес-ланч для журналістів провідних аграрних ЗМІ України. В ході заходу вони дізналися про нові інноваційні технології, впроваджених на свинокомплексі і комбікормовому заводі, отримали оцінку ситуації в сфері біобезпеки та на аграрному ринку країни.

У прес-ланчі взяли участь понад 10 провідних журналістів українських медіа, які пишуть на аграрну тематику. Серед них - представники агентств «Українські новини», УНІАН, сайтів Агропортал, Агроперспектива, Агравері, Agrotimes, «Економічна правда», журналів «Тваринництво сьогодні», «Аграрний тиждень», «Агробізнес сьогодні», «Прибуткове свинарство» та ін.

З боку агрохолдингу в прес-ланчі взяли участь голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, генеральний директор KSG Agro Андрій Скороход та начальник свинокомплексу агрохолдингу Юрій Шавкун.

«Проведенням прес-ланчу ми ще раз підтверджуємо важливість чесного та щирого діалогу зі ЗМІ, - зазначив Сергій Касьянов, - Ми вдячні журналістам за високу увагу та інтерес до діяльності нашої компанії. Особисто я, наші топ-менеджери і фахівці завжди відкриті до відповідей на питання й інформаційні запити представників мас-медіа».

В ході прес-ланчу журналісти отримали інформацію про новітні технології сепарації гною, біобезпеки та IT-підтримки комбікормового виробництва. Під час відповідей на запитання журналістів топ-менеджери холдингу детально висвітлили ситуацію в українському АПК, зокрема, в сегменті свинарства.

ДОСЬЄ

KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.