ХІ Міжнародна конференція «Птахівництво’2015»

Птахівництво – одна з найпотужніших та найперспективніших галузей аграрного сектору України!

За доброю традицією вітчизняні виробники курятини та яєць збираються в перший місяць осені, щоб обмінятися досвідом, дізнатися про новинки ринку технологій та вкотре підтвердити VIP-статус українського птахівництва.

Цьогорічна ХІ Міжнародна конференція «Птахівництво’2015» проходила в м. Трускавець з 15 по 17 вересня. Організаторами традиційно виступили Асоціація «Союз птахівників України» і Міністерство аграрної політики та продовольства України. Як і завжди, захід мав дуже насичену програму. Розпочалося все з пленарного засідання, на якому з привітальним словом виступили Ярослав Краснопольський, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України, та Олександр Бакуменко, народний депутат України. Підсумковою стала доповідь Сергія Карпенка, генерального директора Асоціації «Союз птахівників України», щодо стану та перспектив розвитку галузі птахівництва в Україні: «У 2015 році, який є кризовим для всієї економіки країни, галузь птахівництва показує певний спад у виробництві яєць та м’яса бройлерів. Однак, навіть за таких умов, Україна входить у трійку лідерів по постачанню курятини до ЄС. Поряд із цим вітчизняні виробники активно освоюють ринки Африки та Близького Сходу, що є дуже перспективним для України».

Закінчилася урочиста частина церемонією нагородження найкращих птахівників. Цього року нагороди отримали ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський», ТОВ «Вінницька птахофабрика», ТОВ «ЯСЕНСВІТ» та інші.

Робоча програма тривала повні три дні та містила 55 виступів-семінарів провідних експертів українських та зарубіжних компаній, які представляли птахівникам передові розробки в обладнанні, технологіях, кормах та ветеринарному забезпеченні. Загалом, Конференцію відвідали близько 600 учасників, серед яких були представники і найпотужніших птахофабрик України, і маленькі фермери, які тільки починають освоювати ази птахівництва.

Фотографії можна побачіті за посиланням