Часи змінюються, цінності незмінні: на Волині активно працює сучасне фермерське господарство

На Волині працює сучасне фермерське господарство з органічного виробництва молока та молочної продукції. Підприємство уже більш як десятиліття постачає на український ринок органічну продукцію.

Особливим попитом користується молочна продукція, повідомляють у Волинській ОВА.

Сільськогосподарське підприємство провадить діяльність у двох основних напрямках: молочне тваринництво та рослинництво.

Підприємство має сертифікат «Органік стандарт». Адже завдяки впровадженню на підприємстві сучасних технологій та суворому контролю на всіх етапах виробники досягнули найвищих показників якості та смаку продукції, яка користується великим попитом.

На підприємстві ланцюг створення органічного продукту починається у полі, де вирощують зерно для корму тваринам і на продаж. На 960 гектарах ростуть різні зернові культури: жито, пшениця, ячмінь, кукурудза, овес, гречка, а також бобові – вика і горох.

Для великої рогатої худоби на підприємстві обладнано корівники з боксовим утриманням та глибокою підстилкою й окремий телятник. Є також сучасний доїльний зал без доступу повітря й людських рук. Свіже молоко автоматизовано переливають, охолоджують і перевозять на переробку. Показники якості постійно перевіряють у власній спеціалізованій лабораторії.

Серед широкого асортименту, який пропонує виробництво, шість видів твердих і розсільних сирів, натуральний йогурт та йогурт смаковий із сезонними ягодами, солодковершкове масло, кефір, сир м’який, пастеризоване молоко різної жирності і сироватка.

Окрім того, підприємство займається й виробництвом гречаної крупи, меду.

Днями начальник управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Горбенко відвідав підприємство та ознайомився з його роботою.

Важливо, що всупереч воєнному стану та перешкодам, які принесла війна, цей аграрний бізнес продовжує повноцінно працювати з дотриманням найсуворіших міжнародних органічних стандартів та є прикладом успішного розвитку підприємства, що постачає якісну, абсолютно натуральну та безпечну продукцію.

Джерело: https://www.volynnews.com