Аграрії Рівненщини обговорили перспективи розвитку тваринницької галузі

Аграрії зі всієї країни на чолі з заступником міністра аграрної політики та продовольства України Олександром Сенем провели нараду на Рівненщині.

Аграрії обговорили проблеми, які нині найбільше заважають розвитку тваринництва та визначили основні завдання на 2013  рік, про це повідомляє ZIK.

За словами урядовця, за часи незалежності в державі відбувався значний спад поголів’я корів. Лише на Рівненщині кількість великої рогатої худоби зменшилася чи не удвічі. Однак галузь хоча і поступово, але стабільно розвивається, зауважив Олександр Сень.

Нині в Рівненській області утримується понад двісті тисяч голів великої рогатої худоби. Корів у регіоні щороку більшає завдяки модернізації та технічному переоснащенню галузі, впевнений перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, нині в краї реалізують низку інвестиційних проектів із будівництва сучасних тваринницьких комплексів. Як приклад учасникам наради продемонстрували потужний високотехнологічний молочний комплекс на сільськогосподарському підприємстві «Імені Воловікова». Введений в дію лише минулого року, він уже дозволив утримувати 1800 корів. Водночас на підприємстві планують будівництво другої та третьої черг комплексу ще на 3600 голів.