25 ТРАВНЯ У ХАРКОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ

25 травня 2012 року у Харкові відбудеться Східноукраїнський аграрний форум «Фінансування бізнесу: можливості в Україні та за кордоном».

Мета форуму – це презентація аграрним компаніям України існуючих та перспективних можливостей фінансування аграрного бізнесу чи окремих проектів, а також умов такого фінансування. Формат заходу дозволить отримати максимум корисної та актуальної інформації про можливі джерела залучення коштів для розвитку бізнесу, а також розширити коло ділових контактів серед бізнес-партнерів, потенційних інвесторів і кредиторів.

На форумі обговорюватимуть питання державної фінансової підтримки АПК та міжнародного фінансування аграрних проектів, практичні аспекти передінвестиційної підготовки компаній тощо.

На форумі виступлять із доповідями: голова представництва Варшавської фондової біржі в Україні Андрій Дубецький, представники світових та українських агрокомпаній, експерти Міністерства аграрної політики та продовольства, банкіри.

Східноукраїнський аграрний форум відбудеться 25 травня 2012 року (9:30-16:00) в конференц-холі ILF-Communication (м. Харків, вул. Скрипника, 14-а).

Організатор – юридична фірма ILF. Компанія працює на ринку України більше 17 років. Фахівці  ILF реалізували низку проектів із залучення іноземних інвестицій в агробізнес, у тому числі шляхом розміщення на фондовій біржі.

Адміністратор форуму Олена Поспєлова. т.:+38 050 302 35 30,

т.:+38 057 728 00 00,ф.:+38 057 714 06 28,pospelova@ilf-ua.com.