2 червня KSG Agro провели прес-конференцію для журналістов

Про підсумки і плани розповіли Сергій Касьянов, власник агрохолдингу, та Андрій Скороход, СЕО компанії.

KSG Agro приступив до оновлення поголів'я на свинокомплексі в с. Нива Трудова за рахунок племінних свиней канадської генетики Genesus.

На свинокомплекс в Ниві Трудовій (Дніпропетровська область, Апостолівський район) підприємства ТОВ «Стронг-Інвест», яке в агрохолдингу KSG Agro відповідає за свинарський бізнес, прибула перша партія племінних свиней канадської генетики Genesus, яка становить 184 голови: 165 гібридних свиней F-1 (ЙоркширХЛандрас), 15 чистопородних свиней Йоркшир, 2 кнури Дюрок та 2 кнури Ландрас. На даний час вони проходить карантин. Всього заплановано 11 поставок свиней канадської генетики.

 «Ми здійснюємо процес омолодження свинячого поголів'я за рахунок найкращих зразків свинячої генетики, існуючих на світових ринках, до яких, безумовно, відноситься канадський Genesus, - коментує голова Ради директорів Сергій Касьянов, - Ключове завдання - задовольнити попит на якісну свинину та запропонувати українським споживачам, в тому числі українським свинарям, зразки кращої генетики, представленої в світі».

«Нам дуже приємно розпочати співпрацю з таким потужним гравцем ринку як KSG Agro. Ми сподіваємося на тривале й плідне партнерство. Генетика компанії Genesus дозволяє отримувати більш низьку собівартість виробництва у порівнянні з європейською. Свині генетики Genesus витривалі, швидко ростуть і добре розвиваються, виробляючи максимально можливу кількість кілограмів поросят з квадратного метра ферми», - зазначив Євген Шатохін, представник Genesus в Україні, засновник компанії  «ГЕНЕСУС Україна» та AGRIFOOD Consulting.

Як повідомлялося раніше, на даний час свинокомплекс KSG Agro використовує датську генетику Dunbred і веде переговори зі швейцарською генетичної компанією SUISAG. В рамках програми оновлення поголів'я агрохолдинг до кінця 2021 р. оновить близько 30% поголів'я, а також придбає близько 1 тис. свиноматок. Завдяки омолодженню стада, свинокомплекс агрохолдингу поліпшить якісні характеристики та замінить свиноматок основного поголів'я, що дозволить підвищити народжуваність поросят з високоякісною генетикою.